Prihod učencev v šolo

Učencem OŠ Otočec, ki so od šole oddaljeni več kot 4 km ali pa je njihova pot opredeljena kot nevarna, Mestna občina Novo mesto zagotavlja ŠOLSKI PREVOZ s šolskim kombijem in avtobusom. Nekateri učenci prihajajo peš, mnoge pa pripeljejo starši.

Prosimo, da spletno anketo o načinu prihoda/odhoda izpolnijo starši za vse učence, tudi tiste, ki v šolo prihajajo peš.

A N K E T A

Varstvo učencev vozačev

Zagotavljanja varstva učencev pred poukom
Za učence, ki zjutraj uporabljajo šolski prevoz ali jih v šolo pripeljejo starši, je vsak dan od 7. ure dalje v jedilnici šole zagotovljeno varstvo, ki ga izvajajo dežurni učitelji.

Zagotavljanja varstva učencev po končanem pouku
Za učence od 6. do 9. razreda je vsak dan do 14.40 ure zagotovljeno VARSTVO ZA UČENCE VOZAČE, ki vključuje različne dejavnosti, o katerih se učitelj in učenci dogovorijo. Namenjeno je učencem, ki:

• čakajo na popoldanski šolski prevoz ali
  • čakajo na prevoz s starši.