Koledar tekmovanj 2023_2024.xlsx

RAZPORED TEKMOVANJ V ZNANJU
Predmetno področjeSTATUS TEKMOVANJA (selekcijsko=sofinancira MVI=Zoisova štipendija)UČENCIŠOLSKO TEKMOVANJEREGIJSKODRŽAVNOMENTOR na šoliVEČ INFORMACIJ
ACM MLADI BOBERselekcijsko6.-9.razred6.-17.11.202313.1.2024 ob 9.00Marjan Matešič
ANGLEŠČINAselekcijsko8., 9.razred21.11.2023 ob 13.003.4.2024 ob 14.00Lea Deržanič
ANGLEŠČINA6. r29.11.2023 ob 13.0019.3.2024 ob14.00Lea Deržaničhttp://www.iatefl.si/sl/tekmovanja.html
ANGLEŠČINA7.razred1.2.2024-15.2.202428.2.-21.3.2024Lea Deržanič
ASTRONOMIJA (Dominkova priznanja)selekcijsko8. in 9. Razred6.12.2023 ob 13.3013.1.2024 ob 10.00/
BIOLOGIJA (Proteusovo priznanje)selekcijsko8.in 9.razred18.10.2023 ob 13.001.12.2023 ob 15.00Natalija Gruden
FIZIKA (Stefanovo priznanje)selekcijsko8.in 9.razred14.2.2024 ob 13.0011.4.2024 ob 14.0018.5.2024 ob 10.00
GEOGRAFIJAselekcijsko6. do 9.razred14.11.2023 ob 13.006.4.2024 ob 9.00Marcel Sebanchttps://www.zrss.si/tekmovanja/geografija/
KEMIJA (Preglovo priznanje)selekcijsko8.in 9.razred15.1.2024 ob 13.0023.3.2024 ob 9.0011.5.2024 ob 12.00Natalija Gruden
KONSTRUKTORSTVO IN TEHNOLOGIJEselekcijsko7., 8., 9.r29.3.2024 ob ?25.5.2024 ob 9.00
LOGIČNA POŠAST1. do 9.razred10.5.2024 OB ?25.5.2024 OB 10.00Suzana Urbančhttp://www.mathema.si/
LOGIKAselekcijsko1. do 9.razred28.9.2023 ob 13.0021.10.2023 ob 9.0011.11.2023 ob 9.00Vesna Resnikhttps://www.zotks.si/logika/razpis
LOGIKAinteresno1. do 7.razred28.9.2023 ob 13. 0021.10.2023 ob 9.0011.11.2023 ob 9.00Vesna Resnik
MATEMATIKA (Vegovo priznanje)selekcijsko8., 9.razred21.3.2024 ob 13h4.4.2023 ob 14.0020.4.2024 ob 9.00Vesna Resnikhttps://www.dmfa.si/tekmovanja/MaOS/VsebinskiProgram.aspx
MATEMATIKA (Vegovo priznanje)1.-7.r21.3.2024 ob 13h4.4.2023 ob 14.0120.4.2024 ob 9.01
MATEMČEK8.,9.r10.11.2023 ob ?25.11.2023 ob 10.00Suzana Urbančhttp://www.mathema.si/
MATEMČEKinteresno1.do 7. razred10.11.2023 ob ?25.11.2023 ob 10.00Suzana Urbančhttp://www.mathema.si/
MEHURČKI1.do 3.razredhttp://www.zrss.si/zrss/wp-content/uploads/razpis-tekmovanje-iz-slovenscine-2017-18.pdf
NARAVOSLOVJE (KRESNIČKA)interesno1. do 7. razred9.4.2024 ob 13.00https://www.dmfa.si/tekmovanja/NaOS/Razpis.aspx
RAZVEDRILNA MATEMATIKAinteresno1. do 9. razred12.12.2023 ob 14.0010.2.2024 ob 9.00Vesna Resnikhttps://www.dmfa.si/tekmovanja/RM/VsebinskiProgram.aspx
SLOVENŠČINAinteresno1.-7.r3.4.2024 ob 13.00
SLOVENŠČINA (Cankarjevo priznanje)selekcijsko4. do 9. razred28.11.2023 OB 13.3016.1.2024 ob 14.0016.3.2024 OB 10.00Barbara P. Plevančhttp://www.zrss.si/ucilna-zidana/tekmovanja/tekmovanje-iz-slovenscine-za-cankarjevo-priznanje
VESELA ŠOLA4. do 9. razred6.3.2024 ob 13.0010.4.2024 ob 14.00Špela Udovičhttp://www.veselasola.net
ZGODOVINAselekcijsko8.in 9.razred7.12.2023 ob 13.007.3.2024 ob 14.00Matej Šiškohttp://www.zrss.si/ucilna-zidana/tekmovanja/tekmovanje-iz-znanja-zgodovine
STROGO ZAUPNO8.3.2024 ob ?23.3.2024 ob 10.00
VZORCI1.-9.r12.1.2024 ob ?27.1.2024 ob 10.00Suzana Urbančhttp://www.mathema.si/si/vzorci/
RAZPORED OSTALIH TEKMOVANJ
Predmetno področjeUČENCITERMIN TEKMOVANJAMENTORVEČ INFORMACIJ
ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA3. do 9. razred25.3.2024 do 29.3.2024https://www.epibralneznacke.com/
NEMŠKA BRALNA ZNAČKA5.,6. razred18.3.2024 do 22.3.2024https://www.epibralneznacke.com/
MALE SIVE CELICE7.-9. razredŠpela Udovičhttps://otroski.rtvslo.si/male-sive-celice/pravila-igre
CICI VESELA ŠOLA1.do 3. razredhttp://www.mladinska.com/ciciban/cici_vesela_sola
ŠOLSKI EKOKVIZ7.-9. razredMarjan Matešičhttps://ekosola.si/novice/
HITRO BRANJE6.-9. razred25.10.2023 ob 13.0025.10.2023 ob 13.002023-11-30 00:00:00
BRALNO TEKMOVANJE angleščina BTCO2.-9.r29.11.2023 - 19.4.2024Deržanič, Jurić, Štularhttps://www.mladinska-knjiga.si/sola/center-oxford/o-centru-oxford/bralna-tekmovanja
BRALNO TEKMOVANJE nemščina BTCO4.-9.rhttps://www.mladinska-knjiga.si/sola/center-oxford/o-centru-oxford/bralna-tekmovanja
PREVERJANJE ZNANJA PRVE POMOČI15.1.2024 do 29.3.20242.4.-26.4.20242024-05-11 00:00:00
POVEZAVA DO ZBIRNIKA VSEH TEKMOVANJ 2023/2024

Related Images:

(Skupno 1.077 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost